Поделиться:


Календарь праздников
Umirs.com TOP 100
Конкурси на день народження

14.03.2013
Конкурси на день народження

Конкурс-гра: Художники

 
Реквізит: листочки паперу і ручки (олівці, фломастери) за кількістю гравців
 
Підготовка гри:
 
Гравцям пропонується спробувати себе в ролі художників. Для цього вони сідають у коло, і кожен отримує свій аркуш паперу і "кисті" - ручки, олівці і т.п.
 
Умови гри:
 
Гравці повинні намалювати на свій вибір будь-якої людини, тварина або якесь інших (можливо, казкове) істот. Але малювати потрібно у кілька етапів (кількість таких етапів має збігатися з кількістю художників): спочатку всі малюють голову, після чого розмальованый край листика загинають, щоб не було видно малюнка, але було видно лише краєчки ліній. Малюнок передають наступному гравцеві по сусідству.
 
Так всі художники передають свої малюнки по колу, і починають новий етап - малюють шию, потім плечі, руки і тулуб, і т.д. Після кожного намальованого елемента всі художники змінюються малюнками, причому ніхто не бачить, що ж було намальовано до нього.
 
Коли митці закінчать роботу, малюнки розгортають і влаштовують перегляд та нагородження найбільш веселих і цікавих. Призи за кращий малюнок отримують всі художники, так як всі без винятку брали участь у його створенні.
 
 
Гра "Плутанина"
 
Місце проведення: вдома, в гостях або на свіжому повітрі
Кількість учасників: 6 і більше
Для цієї гри вам знадобиться клубок ниток або пряжі. Заздалегідь підготуйте таку кількість клубків, яка дорівнює кількості організованих команд
 
Потім організуйте команди з усіх присутніх гравців по 3-4 людини. У кожної команди повинен бути свій стілець.
 
По свистку ведучого, команди починають обв"язувати клубок ниток навколо стільця до тих пір, поки кожна команда не закінчить. Потім ведучий повідомляє "Стоп!", і всі гравці зупиняються. Після ведучий знову оголошує "Старт!", і гравці починають пов"язувати нитки зі стільця в клубок.
 
Перемагає та команда, яка зв"яже нитки в клубок швидше за всіх інших.
 
 
Шукач
 
Місце проведення: вдома або в гостях
Кількість учасників: 4 і більше
Цю гру обожнюють діти у віці близько трьох років, особливо хлопчики (3-6 років). Вона досить проста навіть для дітей такого віку, тому спрощувати її не слід.
 
Мета гри - закінчити її в одній кімнаті всім учасникам, які прийшли за призом. Це може бути невелика іграшка або солодощі.
 
Діти грають ролі сищиків, і повинні обстежити кожен куточок будинку, починаючи з кімнати, в якій знаходиться ведучий, і закінчуючи нею ж. Кожен куточок, означає, що хлопці повинні обшукати абсолютно все - від ванни до балкона. А якщо це будинок, то і всі драбини, горища і т.п.
 
Повернувшись до кімнати, дитина отримує заповітний приз від ведучого. Гру можна провести в вигляді "гонки". У цьому випадку хлопці змагаються, збираючи по цукерці з кожної обшуканий кімнати. Хто збере швидше і повернеться назад в початкову кімнату першим - той і переміг.
 
Атака паперових літачків
 
Місце проведення: вдома, в гостях або на свіжому повітрі
Кількість учасників: 4 і більше
Приготуйте пачку паперу (аркуші формату А4 підійдуть як не можна до речі). Сформуйте з хлопців дві команди. Видайте рівні за кількістю папери пачки кожній команді і попросіть хлопців зробити з паперу багато паперових літачків.
 
По середині кімнати помістіть високий роздільник. Це може бути мотузка, натягнута від однієї стіни до іншої. Якщо гра проходить на вулиці - це може бути волейбольна сітка. Обидві команди розташовуються по обидва боки від роздільника. Озвучте всім правила. По команді ведучого, кожна команда починає перекидати літачки на іншу сторону. Можна піднімати і перекидати тільки один літачок за раз. На гру відводиться 3-5 хвилин. У кінці гри відлічите до 10 і припиніть гру. Всі діти повинні негайно припинити перекидання літачків.
 
Тепер порахуйте літачки на кожній стороні. Команда, на боці якої найменше літаків, виграє.
 
Лицарські бої з бананами
 
Місце проведення: вдома, в гостях і на свіжому повітрі
Кількість учасників: 4 і більше
Це незабутня гра для дітей. Перед грою підготуйте як можна більше міцних, свіжих бананів.
 
Роздайте всім гравцям по кілька бананів. Сформуйте з усіх хлопців пари. Кожна пара буде проводити між собою дуель на бананах. По команді ведучого, гравці починають битися один з одним за допомогою бананів, але таким чином, щоб не зачепити самих гравців. Мета - "покалічити" банан іншого гравця так, щоб той просто зламався або випав з шкірки. Битви тривають саме до тієї пори, поки чийсь банан не буде визнаний непридатним для змагань.
 
Переможець у кожній парі змагається з відібраними в інших парах. Таким чином, проводиться кілька раундів. І той, хто виграє у фіналі - буде переможцем!


www.vkiev.net © 2012-2013